مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز خبر داد؛ برگزاری دوره خط امام دانشگاهی برای دانشجویان بسیجی - بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز خبر داد؛ برگزاری دوره خط امام دانشگاهی برای دانشجویان بسیجی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ میلاد حاجی زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز از برگزاری دوره خط امام دانشگاهی این دانشگاه خبر داد و بیان کرد: ۵۲ نفر از دانشجویان خواهر بر اساس عملکرد یک سال اخیر در بین فعالین بسیج دانشجویی، برای شرکت در این دوره انتخاب و گزینش شده اند.

حاجی زاده با بیان اینکه این دوره به مدت ۲ روز است در ادامه افزود: این دوره برای توانمندسازی بدنه ی بسیج دانشجویی جهت نقش آفرینی موثر و به هنگام در بزنگاه های انقلاب اسلامی برگزار شده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز گفت:هر چقدر دوره های توانمندسازی بیشتر شود در واقع افراد بیشتری تحت تربیت اسلامی و تشکیلاتی قرار گرفته و نسبت به گذشته می تواند عملکرد بهتری در راستای دفاع از اسلام در دانشگاه داشته باشند.

وی در پایان عنوان نمود: این دوره با ظرفبت بیشتری در حال برگزاری است و تفاوتی که با دوره خط امام استانی دارد این است که با توجه به نیازهای دانشجویان دانشگاه پیام نور شیراز برنامه ریزی شده است.

همچنین ببینید

بررسی راهکارهای افزایش اعزام دانشجویان پیام نور فارس به اردوی راهیان نور

نشست اردوی راهیان نور۹۸ که با حضور رئیس دانشگاه پیام نور فارس ورئیس بسیج دانشجویی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*