خواهر فربودی نیا: آمریکا از پیشرفت نظامی و علمی ایران هراس دارد - بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی

خواهر فربودی نیا: آمریکا از پیشرفت نظامی و علمی ایران هراس دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ زینب فربودی نیا جانشین پایگاه شهید همت پیام نور شیراز در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص استمرار شعار مرگ بر آمریکا گفت: شعار مرگ بر آمریکا ریشه قرآنی دارد و این شعار نشانه قدرت ایران در منطقه است و ما به‌این‌علت مرگ بر آمریکا میگوییم چون پس از گذشت چند دهه از انقلاب آمریکا دست از موانع ایران ستیزی خویش برنداشته است این شعار در طول سالیان با توجه به نقشه‌ها و توطئه‌های آمریکا و تجربه مردم ایران به‌دست‌آمده است.

فربودی مخاطب این شعار را نظام سیاسی آمریکا دانست و افزود: دولت آمریکا به دنبال حکومت برجهانیان است و ما با این شعار جهانیان و به‌ویژه مسلمان جهان را نسبت به نقشه‌های شومش آگاه می‌کنیم و هدف ما از این شعار به‌هیچ‌وجه مردم آمریکا نیست بلکه منظور نظام سیاسی و سیاست‌هایی است که از سمت حکومت و دولت آمریکا بر سایر کشورها تحمیل می‌شود.

این دانشجوی بسیجی در خصوص آثار این شعار گفت: با توجه به قدرت برتر ایران در منطقه ونشان دادن این قدرت به جهانیان، کشور ایران به مرحله‌ای رسیده است که با یک شعار می‌تواند یک هشدار و زنگ خطر بزرگی برای سیاستمداران کشور آمریکا باشد، با توجه به دستورات دین اسلام، مسلمانان باید در برابر دشمنان آگاه باشند و در زبان و عمل از آن‌ها اعلام بیزاری کنند یکی از آثار این شعار می‌تواند نشانه نپذیرفتن سلطه گری و حکومت سراسر ظلم، ستم و طاغوتی آمریکا باشد.

وی در خصوص علل دشمنی آمریکا با ایران بیان داشت: مهم‌ترین و اساسی‌ترین علت دشمنی آمریکا با ملت ایران در مورد مسئله اسلام و پایه و اساس آن است.

فربودی به استقلال ایران اشاره و افزود: کشور ایران پس از انقلاب به استقلال رسیده است و تحت هیچ شرایطی دیگر حاضر نیست استقلال خود را از دست بدهد و وابستگی به کشورهای دیگر را نمی‌پذیرد.

وی در خصوص مخالفت‌های آمریکا با پیشرفت علمی ایران خاطرنشان کرد: کشور آمریکا از پیشرفت فناوری و تجهیزات و نظامی ایران هراس دارد و با ایجاد جنجال سعی در به وجود آوردن هرج‌ومرج دارد و با پیشرفت و توسعه علم و دانش در کشورهای دیگر مخالف است.

این دانشجوی بسیجی در خصوص جایگاه استکبارستیزی در اندیشه‌های امامین انقلاب گفت: با توجه به این مسئله که امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از اندیشمندان بزرگ تاریخ ایران و جهان هستند و زندگی پربرکت آنان پر از استکبارستیزی و مقابله با ظلم و ستم است، سعی شده است مسلمانان آگاه و نقشه‌های شوم استکبار برهم زده شود. این کلام قرآن که «در مقابل دشمنان خودتان را تجهیز کنید» نشان‌دهنده این است که استکبارستیزی امام خمینی و مقام معظم رهبری ریشه در آیات قرآن دارد و تلاش کرده‌اند این روحیه استکبارستیزی را در وجود همه انقلابیون زنده نگه‌دارند.

همچنین ببینید

آیا گرانی شدن بنزین به نفع قشر اکثریت مردمی است یا خیر؟

محمد سهرابی مدیر گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور به مناسبت ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*