بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در پی اقدامات هنجارشکنانه اخیر دراویش در پایتخت - بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در پی اقدامات هنجارشکنانه اخیر دراویش در پایتخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛‍ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی پیام نور شیراز، اخبار شهادت مظلومانه ی چند تن از پرسنل جان بر کف نیروی انتظامی و بسیج همچنین مجروح شدن تعدادی دیگر از ماموران نظم و امنیت در پایتخت و اخلال در نظم عمومی و آسیب زدن به اموال عمومی ، به دست داعشیان داخلی و ارازل و اوباشان کوردل را طی پیام تسلیت گفت.
متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

اخبار شهادت مظلومانه ی چند تن از پرسنل جان بر کف نیروی انتظامی و بسیج همچنین مجروح شدن تعدادی دیگر از ماموران نظم و امنیت در پایتخت و اخلال در نظم عمومی و آسیب زدن به اموال عمومی ، به دست داعشیان داخلی و ارازل و اوباشان کوردل ، آن هم در شب شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) ، غم و اندوه این شب را چندین و چند برابر کرد.
همانطور که از تصاویر جنایات دیروز و دیشب مشخص است ، گروه دراویش دیگر نه یک فرقه ی منحرف ، بلکه با سازماندهی و حمایتی که از خارج کشور می شوند ، به یک گروهک تروریستی وحشی و منافق بدل شده اند.
هل هله و شادی در خیابان های تهران آن هم در شب شهادت حضرت زهرا (س) ، قمه کشی و تهدید مردم ،تخریب اموال عمومی و شخصی، فحاشی و هوچی گری و رجزخوانی ، از جمله جنایاتی است که در این آشوب؛ مانند فتنه های گوناگون دیگر ، در کشور ما دیده شده است. اما وحشیانه ترین صحنه ،زیر گرفتن پرسنل یگان امداد نیروی انتظامی و بسیج به وسیله اتوبوس و خودروی سواری در دو مرحله به سبک اقدام داعش در اروپا بود !
شاید اقدامات این جنایتکاران به اقدامات گروهک داعش شبیه باشد، اما این را خوب بدانند که تهران و سایر شهر های ایران اسلامی ، مانند پاریس و نیویورک و … نیست. اگر هر جنبنده ای قصد برهم زدن امنیت هر یک از شهر های کشور را ، با هر بهانه ای ، داشته باشد ،زیر چکمه های سربازان فداکار حضرت ولی عصر (عج) دوام نخواهد آورد .
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز ضمن محکومیت شدید اقدامات بی شرمانه و وحشیانه ی عده ای منافق نجس و اوباش ، از ساحت مقدس امام زمان (عج) بابت اهانت در شب شهادت مادر بزرگوارشان ، عذرخواهی کرده و به این اشرار داخلی هشدار میدهد با آستانه ی تحمل نظام دوئل نکنند. تاریخ نشان داده است که هر گروهی که صبوری نظام را به چالش کشیده است ، چنان سیلی محکمی دریافت کرده که پایان بخش حیات ننگین آن گروه شده است.

همچنین ببینید

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز خطاب به استاندار فارس؛ بازهم پیشی گرفتن سیاست بازی بر مصلحت عمومی/آیا استان فارس ظرفیت احیای اراضی خشک شده ی خود را ندارد؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*