بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز خطاب به استاندار فارس؛ بازهم پیشی گرفتن سیاست بازی بر مصلحت عمومی/آیا استان فارس ظرفیت احیای اراضی خشک شده ی خود را ندارد؟! - بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز خطاب به استاندار فارس؛ بازهم پیشی گرفتن سیاست بازی بر مصلحت عمومی/آیا استان فارس ظرفیت احیای اراضی خشک شده ی خود را ندارد؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در پی تصویب تغییر کاربری ۱۵۶۲ متر مکعب از باغات قصردشت نامه ای به استاندار فارس نوشت متن نامه به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی آقای مهندس اسماعیل تبادار
استاندار محترم فارس

سلام علیکم
ضمن عرض احترام و آرزوی توفیق برای حضرتعالی؛ انتشار اخبار تصویب طرح تغییر کاربری ۱۵۶۲ متر مربع از باغات قصردشت شیراز در تاریخ ۵ اسفند ماه ۹۶ در شورای برنامه ریزی استان؛ علیرغم اعلام موضع قبلی جنابعالی مبنی بر رد هرگونه طرح تغییر کاربری باغات؛ موجب تعجب همگان شده است.

همانطور که در ۱۲۶ روز قبل از تصویب این طرح جنابتان فرمودید صدور اجازه ی تغییر کاربری باغات نشان دهنده ی نقشه ی راه به متخلفانی است که باعث نابودی این باغات شده اند.

اما پرسش اصلی از جنابعالی این است که استدلال شما از تغییر موضع در این مورد و به کلی منطق و استدلال شورای برنامه ریزی استان فارس در تغییر کاربری باغات قصردشت چیست؟

پرسش دیگر اینکه آیا واقعا استان فارس ظرفیت احیای اراضی خشک شده ی خود را ندارد؟! آیا مسئولان محترم از اهمیت باغات قصردشت در تأمین هوای پاک در سطح شهر شیراز و اهمیت حفظ سیمای کهن و فرهنگی شهر بی اطلاع هستند یا اینکه این بار هم سیاست بازی بر مصلحت عمومی پیشی گرفته است؟

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در راستای ایفای نقش خود در مطالبه از مسئولین و همچنین ایجاد بستری مناسب و منطقی جهت پرسش و پاسخ دانشجویی از مسئولین استانی از جنابعالی بعنوان عالی ترین مقام اداری استان و رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه جهت حضور در این دانشگاه و پاسخگویی به سوالات دانشجویان دعوت به عمل می آورد.

شایسته است با توجه به توصیه های مکرر رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی در بحث لزوم پاسخگویی مسئولین به دانشجویان هماهنگی جهت حضور در این جلسه را در اقدامات فوری خود جای دهید.

در پایان ضمن تشکر از توجه جنابعالی لازم است این نکته را متذکر شویم که جامعه ی دانشگاهی با تمام توان خود پیگیر این موضوع مهم خواهد بود.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

همچنین ببینید

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در پی اقدامات هنجارشکنانه اخیر دراویش در پایتخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛‍ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی پیام ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*