منافقین از ماه‌های گذشته برای ایجاد اغتشاش در شهر‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده بودند - بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی

منافقین از ماه‌های گذشته برای ایجاد اغتشاش در شهر‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده بودند

علیرضا نیک‌جو، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز: با اشاره به تجمعات و نا آرامی‌های اخیر در در این شهر گفت: بسیاری از مسائل جامعه نیازمند نگاه از بیرون و فارغ از رویکرد‌های اداری و تشریفاتی است و دانشگاهیان همچنین متخصصان توانایی این کار را دارند.
نیک‌جو با اشاره به اینکه مشکلات و گلایه‌های ناشی از گرانی بنزین باید از طریق گفتگو، نامه‌نگاری و تماس تلفنی مطرح شود، بیان کرد: باید درایت در عمل داشت تا دغدغه‌ها به این شکل رفع شود و از آشوب و اغتششاش خیابانی پرهیز شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تأکید کرد: حل مشکلات جامعه نیازمند همکاری و هم‌فکری همه متخصصان و صاحب‌نظران است و برای ایجاد تحول همه باید پای کار بیایند و از شعار‌های زائد پرهیز کرده و مسئولان پای کار حل مشکلات مردم باشند.
وی ادامه داد: ضدانقلاب‌ها در دو روز اخیر از وضعیت جامعه سو استفاده کردند، اغتشاشات ایجاد شده توسط مردم نبود و آتش سوزی اموال مردم و خرابی‌هایی که اتفاق افتاد توسط منافقین و اشرار صورت گرفته و منافقین از چند ماه گذشته برای ایجاد اغتشاش در شیراز و شهرهای دیگر برنامه‌ریزی کرده بودند که خیلی زود بسیاری از آنان توسط سربازان و پاسداران گمنام امام زمان (عج) شناسایی شدند و صف آنها از مردم جدا شد.
نیک‌جو در خاتمه مطرح کرد: صف اعتراضات مردمی در پی فشار‌های اقتصادی از اغتشاشگران و آشوب طلبان جدا بوده و درخواست تامین امنیت کشور و حراست از آرامش و ثبات جامعه را از نیرو‌های مقتدر مسلح، انتظامی و امنیتی داریم و به فضل الهی، نظام اسلامی و ملت ایران با ناکام ساختن اشرار و مزدوران استکبار جهانی و عبور پیروزمندانه از فتنه اخیر، راه پرافتخار و درخشان خود را در گام دوم انقلاب استوار‌تر از گذشته طی خواهد کرد.

همچنین ببینید

یادداشت /علیرضا نیک جو بررسی لزوم وحدت مسلمین و مساله قدس

علیرضا نیک جو مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز و دبیر مجمع بسیج ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*