منافقین از ماه‌های گذشته برای ایجاد اغتشاش در شهر‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده بودند - بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی

منافقین از ماه‌های گذشته برای ایجاد اغتشاش در شهر‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده بودند

علیرضا نیک‌جو، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز: با اشاره به تجمعات و نا آرامی‌های اخیر در در این شهر گفت: بسیاری از مسائل جامعه نیازمند نگاه از بیرون و فارغ از رویکرد‌های اداری و تشریفاتی است و دانشگاهیان همچنین متخصصان توانایی این کار را دارند.
نیک‌جو با اشاره به اینکه مشکلات و گلایه‌های ناشی از گرانی بنزین باید از طریق گفتگو، نامه‌نگاری و تماس تلفنی مطرح شود، بیان کرد: باید درایت در عمل داشت تا دغدغه‌ها به این شکل رفع شود و از آشوب و اغتششاش خیابانی پرهیز شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تأکید کرد: حل مشکلات جامعه نیازمند همکاری و هم‌فکری همه متخصصان و صاحب‌نظران است و برای ایجاد تحول همه باید پای کار بیایند و از شعار‌های زائد پرهیز کرده و مسئولان پای کار حل مشکلات مردم باشند.
وی ادامه داد: ضدانقلاب‌ها در دو روز اخیر از وضعیت جامعه سو استفاده کردند، اغتشاشات ایجاد شده توسط مردم نبود و آتش سوزی اموال مردم و خرابی‌هایی که اتفاق افتاد توسط منافقین و اشرار صورت گرفته و منافقین از چند ماه گذشته برای ایجاد اغتشاش در شیراز و شهرهای دیگر برنامه‌ریزی کرده بودند که خیلی زود بسیاری از آنان توسط سربازان و پاسداران گمنام امام زمان (عج) شناسایی شدند و صف آنها از مردم جدا شد.
نیک‌جو در خاتمه مطرح کرد: صف اعتراضات مردمی در پی فشار‌های اقتصادی از اغتشاشگران و آشوب طلبان جدا بوده و درخواست تامین امنیت کشور و حراست از آرامش و ثبات جامعه را از نیرو‌های مقتدر مسلح، انتظامی و امنیتی داریم و به فضل الهی، نظام اسلامی و ملت ایران با ناکام ساختن اشرار و مزدوران استکبار جهانی و عبور پیروزمندانه از فتنه اخیر، راه پرافتخار و درخشان خود را در گام دوم انقلاب استوار‌تر از گذشته طی خواهد کرد.

همچنین ببینید

بررسی راهکارهای افزایش اعزام دانشجویان پیام نور فارس به اردوی راهیان نور

نشست اردوی راهیان نور۹۸ که با حضور رئیس دانشگاه پیام نور فارس ورئیس بسیج دانشجویی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*